MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / EmmafÃ¥töljer 6834252

nr 683 4252

Emmafåtöljer

Ett par, 1880-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 28 februari 2011
kl 19:02:45